Tüm sektörler için online teknik servis programı

0531 778 2800twitter facebook

Veri Güvenliği

SSL

Sunucumuzdan kullanılan SSL, kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifreleyerek güvenli şekilde transferini temin ediyor. kullanılan şifreleme, bankalarda kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır.

Kullanıcı Erişimi

Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş Servis Kaydet personeli destek amacıyla verinize ulaşır.

Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcıların güçlü şifre yaratması beklenmektedir ve yarattıkları şifrelerin gizliliğinden kullanıcıların kendileri sorumludur. Çoklu sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kulanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Veri Paylaşımı

Veri gizliliğini Kullanıcı Sözleşmemiz çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Kullanıcılarımıza, iş ortaklarımızla birlikte katma değerli hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetleri aktive eden kullanıcılarımızın, bu hizmetleri kullanımı esnasında bu firmalarla doğal olarak bir veri paylaşımı sözkonusudur. Onun dışında, verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahış ile paylaşmıyoruz.

Veri Yedeklemesi

Olası teknik problemlere karşı verileriniz haftalık olarak yedeklenir ve her bir yedek 2 hafta süreyle saklanır.

Verileriniz Servis Kaydet ile daha güvende

Servis Kaydet verileriniz bilgisayarınızda depolanmaz. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda dahi verileriniz tamamen güvende kalır.

Verilerinizin güvenliği için:

* Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin,
* Şifrenizi kimse ile paylaşmayın,
* Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak ortada bırakmayın,
* Tarayıcınızı güncelleyin,
* sadece https//www.serviskaydet.com adresinden giriş yaptığınıza emin olun.
©2019 serviskaydet.com